Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Autor Wątek: Ksiązka "Zodiac" R. Graysmith  (Przeczytany 789 razy)

Offline Maniomaciej

• Patrolman
  • *
Ksiązka "Zodiac" R. Graysmith
« dnia: 31/10/12, 20:16 »
Witam. Obejrzałem niedawno film Zodiac i zaciekawiony tą sprawą postanowiłem kupic książkę. Nigdzie na internecie nie mogę jej znaleźc. Chodzi oczywiście o książkę Roberta Graysmitha. Na allegro i Ebayu też nie ma. Gdyby ktoś miał na sprzedaż niech pisze na Mail Maniomaciej@gmail.com

Pozdrawiam

PS. Nie wiedziałem w jakim dziale napisac :)

Offline Sam

• Inspector
  • *
Odp: Ksiązka
« Odpowiedź #1 dnia: 31/10/12, 23:01 »
W jezyku polskim? Moze byc ciezko ja zdobyc.

Swoja droga, nie polecalbym tej ksiazki jako zrodla potwierdzonych informacji (czytaj: faktow). Ogolnie rzecz biorac, Graysmith nie jest najlepszym zrodlem faktow o sprawie Z. Czesto laczy on je z domniemaniami, a nawet fikcja literacka, podajac to razem w sposob mylacy dla czytelnika.
  • Zbrodnia nie może być doskonalsza od człowieka, który ją popełnił.

Offline Maniomaciej

• Patrolman
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 31/10/12, 23:07 »
Skąd czerpac informacje na temat Zodiaka? Słyszałem że jest jakiś dokument nakręcony o nim. Jaki ma tytuł? Nie chodzi mi o film "Zodiac".

Offline Sam

• Inspector
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 31/10/12, 23:20 »
Ze stron internetowych, chociazby takich jak ta. Oczywiscie wiecej informacji dostepnych jest w jezyku angielskim, na stronach amerykanskich (np. Zodiac Killer Facts).

Co do dokumentow to pewnie powstalo ich kilka, moze poszukaj na YouTube.
  • Zbrodnia nie może być doskonalsza od człowieka, który ją popełnił.