Autor Wątek: Kolejny wywiad z Arthurem Leigh Allenem  (Przeczytany 1054 razy)

Offline Sam

• Inspector
  • *
Kolejny wywiad z Arthurem Leigh Allenem
« dnia: 30/11/11, 16:33 »
Arthur Leigh Allen o przeszukaniu jego domu, osobie ktora na niego doniosla i kilku innych sprawach. Krotki wywiad z roku 1991.

http://www.youtube.com/watch?v=IivYpSsv3Eo

Tlumaczenie:

"-Zabrali sporo moich tasm, zabrali probki mojego pisma.
Rozpieprzyli tez troche innych moich rzeczy, ale ich nie zabrali.
Wzieli kilka maszyn do pisania.
-Wiem kim ten facet byl, choc nigdy nie zamienilem z nim slowa. Nie lubilem tego gnojka. Powiedzialem raz, ze ten gosc musi byc o cos oskarzony - powiedzieli: "Nie, alez skad. On po prostu dobrowolnie postanowil podzielic sie z nami swoja wiedza."
Nastepnego dnia, dowiedzialem sie od innego funkcjonariusza, ze oczywiscie byl, probowal sie targowac bo czekala go 30-letnia odsiadka za wielokrotne napady z bronia w reku.
-Nie moglbym nikogo zabic.
-To jest cholernie trudne, i straszliwie destrukcyjne psychicznie... I jesli bym choc na to zaslugiwal, to bylaby inna sprawa.. ALE TAK NIE JEST.
-Sa dwa rodzaje klamcow na tym swiecie: to rybacy i policjanci, nie koniecznie w tej kolejnosci. Ich glowna bronia jest klamstwo, podpuszczaja cie.
Nie moga jej uzyc w stosunku do mnie, bo nie ma takiej miny, na ktora mogliby mnie wpuscic.
-NIE JESTEM ZODIAKIEM, wiem to, wiem to w glebi duszy.
-Nigdy nie slynalem z dobrego szczescia, i wydaje mi sie, ze ta sprawa jest tego najlepszym przykladem. Nie moglbym nikogo zabic."
  • Zbrodnia nie może być doskonalsza od człowieka, który ją popełnił.

Offline tomekp36

• Detective
  • **
Odp: Kolejny wywiad z Arthurem L.A.
« Odpowiedź #1 dnia: 30/11/11, 18:43 »
I znów się nie przyznał - niewiarygodne ;-)

Lecz musze przyznać że kwestia o tych rybakach i policjantach całkiem interesująca.