Sprawa Zodiaka
unsolved.cba.pl

Zostan sponsorem strony

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Jako, ze nasza firma hostingowa od tego roku zmienia zasady dzialania i zamyka mozliwosc bezplatnego utrzymania stron na ich serwerach w zamian za wyswietlanie reklam - pojawia sie mozliwosc zostania sponsorem strony.

Dla wszystkich sponsorow strony (od 7.99 PLN - bo tyle najmniej wynosi utrzymanie strony w skali jednego miesiaca):
- ranga specjalna na forum (z pelnym dostepem),
- wpisanie na liste sponsorow strony (Twoj nick forumowy),
- dla osob, ktore wspomoga strone w wysokosci 50 PLN lub wiecej - konto pocztowe w domenie unsolved.cba.pl (wybrany_login @ unsolved.cba.pl) - oferta ograniczona ilosciowo (na te chwile dostepne 10 kont) oraz ksiazka w wersji elektronicznej - na zyczenie.

Strone zasponsorowac mozna poprzez dokonanie wplaty (w formie darowizny) na konto wydawcy

nr konta odbiorcy
Kod:
Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga zobaczyc tresc. Przejdz do strony Rejestracji lub Logowania.nazwa
Kod:
Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga zobaczyc tresc. Przejdz do strony Rejestracji lub Logowania.tytulem
Kod:
Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga zobaczyc tresc. Przejdz do strony Rejestracji lub Logowania.zamiast *twoj_nick_na_forum* wpisujac swoj login na forum

Zaznaczam, ze samo utrzymanie strony nie jest dla mnie problemem. Ale gdyby ktos zechcial mnie w tym wspomoc - bedzie mi bardzo milo.
« Ostatnia zmiana: 06/02/20, 22:14 wysłana przez Sam »
  • Zbrodnia nie może być doskonalsza od człowieka, który ją popełnił.

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Strona zabezpieczona finansowo do 28/12/2020.

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Dalsze losy strony zaleza od odwiedzajacych.