Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Autor Wątek: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane  (Przeczytany 9789 razy)

Offline Lugal

• Police Officer
  • **
Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« Odpowiedź #15 dnia: 14/05/15, 11:16 »
Policja dysponuje odciskami palców Kayne'a ? Zapewne nie pasują do żadnego z tych z listów czy taksówki Stine'a... W przeciwnym wypadku tożsamość Zodiaka byłaby już oczywista.

Offline Sam

• Inspector
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 15/05/15, 23:39 »
Skoro my nimi dysponujemy, to mam nadzieje ze oni rowniez :-)

W kwestii tego czy w ogole nastapilo ich porownanie, a jesli tak to czy jego wynik byl rozstrzygajacy - nie podjalbym sie odpowiedzi, poniewaz nie jestem w posiadaniu takowych informacji.

Pamietajmy o tym, ze w tej sprawie odciski moga potwierdzic tozsamosc sprawcy. Nie moga niestety jej wykluczyc.
  • Zbrodnia nie może być doskonalsza od człowieka, który ją popełnił.

Offline max944

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: 22/10/15, 20:28 »
Mój podejrzany numer jeden... pasuje mi bardziej osobowo do Zodiaka niż Allen.

Offline Sam

• Inspector
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 20/09/16, 18:46 »
  • Zbrodnia nie może być doskonalsza od człowieka, który ją popełnił.

Offline max944

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: 21/09/16, 08:52 »
Człowiek bardzo ciekawy .... jak dla mnie bardzo prawdopodobne, że to nasz Zodiak lub osoba która popełniła cześć zbrodni a Zodiak sobie je przypisal.

Offline Jesper

• Detective
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: 23/09/16, 22:25 »
W tym wycinku prasowym jest wspomniane, że Kane ma 30 lat. Czyli oznacza to, że fragment pochodzi z 1954 roku, a to dobre kilkanaście lat przed działalnością Zodiaka w Kalifornii.

Hipotetycznie, jeśli Kane był Zodiakiem, to jeszcze zanim zaczął działalność seryjnego mordercy, był takim "typem spod ciemnej gwiazdy", a to dużo o nim mówi. Zastanawiam się, czy patrząc na profil psychologiczny Zodiaka, możemy uznać, że za młodu był on "pospolitym" przestępcą.

Offline max944

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 26/09/16, 21:05 »
Patrząc po sylwetce, profilu, przeszłości itd. można powiedzieć tak: Zodiak idealny.... ale w sumie to tylko poszlaki.... a gdzie dowody?

Offline nana19

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: 09/10/16, 19:19 »
Kane jak wiemy miał bogata kartoteke.Zakladam ,ze policja jest w posiadaniu jego odcisków palców, czy ktoś probowal je porównać z tym co udało się uzyskać od zodiaka? Jego osobowosc oraz poszlaki robią z niego mocnego podejrzanego.Bardzo ciekawe jest jego 11letnie wyciszenie.

Offline max944

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: 09/10/16, 20:29 »
Wyjątkowo ciekawy podejrzany
Niestety Policja kiepsko się spisała i ciężko ocenić na ile możliwe jest zestawienie jego osoby z Zodiakiem.
Przypadek podobny do Allena...tylko nieco mniej poszlak.
Osoba wedlug mnie bardzo słabo sprawdzona przez Policję i osoba odpowiedzialna za porwanie na autostradzie,  ale to moja opinia nie dowody.

Offline nana19

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: 09/10/16, 21:16 »
Moje zdanie jest znane, Allen odpada ale tym podejrzanym to warto się pointeresowac.

Offline max944

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: 10/10/16, 08:13 »

Offline nana19

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: 10/10/16, 10:39 »
Dzięki max ,to prawdziwe kompendium o Kanie

Offline nana19

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: 10/10/16, 14:17 »
•Det. Harvey Hines visited Linda Bowman, the sister of Victim Darlene Ferrin. Linda confirmed that her Sister was in fear of an older man and that she herself had seen him at Darlene’s work place after Darlene pointed him out. She said Darlene was extremely afraid of this man as she’d witnessed him kill another person. Harvey Hines placed 6 photographs in front of Linda and asked if she recognized any of the faces as being the man Darlene was afraid of. One of the photographs was of Kane. Linda studied them for a few seconds before she placed her hand on one of the photo’s, and pushed it to the side and said as she began to cry: “That’s him, that’s the man Darlene was afraid of.” The photo she picked out was of Larry Kane. To give her claim more credibility she further stated to Hines “I remember his smile, it was strange because it was only on one side of his face, it was like the one side was completely frozen.” It is important to point out here that the photo Harvey had of KANE was a mug shot photo and Kane was not smiling in this photo so Hines recalls there is no way she could have accurately described this facial paralysis unless she had seen Kane previously and observed him smile. This is absolutely known to be how Kane smiled after the effects Brain Injury He suffered left him Partial paralysis down one side, as can clearly be seen in His drivers licence photo below:

Ciekawe ...

To też bardzo ciekawe •In  1994, Rider Mcdowell wrote a feature entitled ‘On the Trail of The Zodiac’ in which He played recordings of three Men’s voices speaking in a recorded conversation to Bryan Hartnell. Hartnell was not told One voice was suspect Kane & the other two random men of Similar Age.  Hartnell listened to all Three and stated: “The Third Voice! The Third Voice and his speech pattern is certainly consistent with the voice I heard, although it’s been too long to be certain.” The Third Voice was that of Lawrence Kane

Offline nana19

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: 10/10/16, 14:25 »
Ktoś taki jak Kane nie musiałby miec nawet konkretnego motywu by zabijać ,uszkodzenie mózgu jakiemu uległ w opinii expertow mogło powodować że postrzegal ludzi i ich zachowanie inaczej.

Offline max944

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: 10/10/16, 14:30 »
Od pewnego czasu gość jest moim podejrzanym numer 1 choć poszlakowo wszystko wskazuje na Allena ale on mi bardziej wydaje się osoba od drobnych przestępstw z głupoty niż zabijania ludzi.
Kane to co innego .... zdolny do wszystkiego i te jego pismo ... Zodiakowe w 99%