Sprawa Zodiaka
unsolved.cba.pl

Zabojstwo Raymonda Davisa (analogie do Paula Stine)

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Kolejne nierozwiazane zabojstwo, mogace miec zwiazek ze sprawa. Taksowkarz, lat 29, zastrzelony z broni kaliber .22 - sprawca telefonuje na policje.

http://zodiackiller.com/PZVRD.html

zrodlo: zodiackiller.com
  • Zbrodnia nie może być doskonalsza od człowieka, który ją popełnił.

Offline nana19

• Department of Justice
  • *
Tak czytałam o tym właśnie .Tylko jest pewna rozbierznosc wiek w artykule 29 a w linku 27 . Tak sobie myśle ze jeśli to zodiak to jak dla mnie to kolejna wskazówka na Allena bo jeśli tyle lat mordował i nie nazwał się zodiakiem a „morderca „a  dopiero gdy otrzymał zegarek od matki to zaczęły przychodzić listy z podpisem zodiac. Zastanawia mnie jak niewielkie (a nawet myśle ze jest zerowe) jest prawdopodobieństwo tylu zbiegów okoliczności z jakimi mamy do czynienia w przypadku Allena .

Offline nana19

• Department of Justice
  • *
Nasuwa się mi tez taka myśl ze zodiak jeśli przyjąć iż to morderstwo było jego robota , to poprostu znudził się . Mordował ludzi od kilku lat i przestało mu to wystarczać dlatego tez postanowił wdać się w grę z policja , to owiele bardziej ekscytujące niż takie anonimowe zabijanie .Zastanawia mnie jednak ze jeśli tych ofiar było więcej i to dużo wcześniej nim zaczął pisać listy dlaczego nie wyliczał tych ofiar w swojej korespondencji. Być może  poprostu czytał o tych morderstwach i je naśladował

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Korespondencji Zodiaka nie nalezy traktowac zbyt powaznie. Byl to element jego gry.
Obaj: Stine i Davis - mieli po 29 lat.

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Być może  poprostu czytał o tych morderstwach i je naśladował
Tak wlasnie bylo w czesci/lub wiekszosci przypadkow. W prasie opisywane byly zabojstwa (lub proby) bardzo podobne do: zabojstwa Cheri Jo Bates, ataku nad Lake Berryessa (godzina podana na drzwiach zgadza sie z tym opisywanym w jednym z artykulow - a nie z faktycznym czasem tego konkretnego ataku) - tu rowniez analogia do zabojstwa Domingos/Edwards (laczone m.o. Zodiaka, tzn. zarowno plastikowa linka jak i bron palna i strzaly w plecy uciakajacych ofiar). Kolejnymi takimi sa zabojstwo Davisa i zabojstwo Stine'a.