Sprawa Zodiaka
unsolved.cba.pl

"Sprawa Zodiaka: Podróż wgłąb umysłu seryjnego mordercy"

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Witajcie,
W dniu dzisiejszym, z chwila obecna, ma miejsce premiera mojej ksiazki pt.:

"Sprawa Zodiaka: Podróż wgłąb umysłu seryjnego mordercy"

Opis ksiazki wedlug autora:

Rok 2020. Przyszedł czas na analizę całościową tak zwanej "Sprawy Zodiaka", której efektem końcowym będzie najbardziej złożony portret psychologiczny sprawcy zbrodni Zodiaka, jaki kiedykolwiek powstał. W książce tej przedstawię fakty i dowody, które wraz z wnikliwą analizą pełnego profilu psychologicznego sprawcy pozwolą nam, ponad wszelką wątpliwość, po raz pierwszy w historii wskazać prawdziwą tożsamość Zodiaka.

Wydanie elektroniczne e-book (format: .pdf)
Ilosc stron: 100 stron w formacie A4 (okolo 100.000 znakow)
uwaga: ksiazka zawiera zdjecia i grafiki
Rozmiar pliku: 13 MB
Cena: 20 PLN 15 PLN
Dla 3 najaktywniejszych uzytkownikow niniejszej strony: 1 PLN
(w tej chwili sa to: max944, nana19, benefis)

Ksiazke mozna zakupic poprzez bezposrednia wplate na konto wydawcy:

nr konta odbiorcy
Kod:
Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga zobaczyc tresc. Przejdz do strony Rejestracji lub Logowania.nazwa
Kod:
Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga zobaczyc tresc. Przejdz do strony Rejestracji lub Logowania.tytulem
Kod:
Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga zobaczyc tresc. Przejdz do strony Rejestracji lub Logowania.zamiast "adres@email" wpisujac adres e-mail, na ktory ma zostac wyslana ksiazka, czyli np.: "ebook_zodiak jan @ nowak . pl"
(po otrzymaniu informacji o wplacie, wysle ksiazke pod wskazany w tytule adres e-mail)

lub poprzez zlozenie zamowienia pod ponizszym adresem e-mail:

sam @ unsolved . cba . pl
- nalezy usunac spacje

Jezeli ktos z jakichs przyczyn nie chce zamawiac ksiazki - nie namawiam. Osobom takowym proponuje poczekac - gdyz w roku 2021 chcialbym uwolnic ksiazke - wowczas zostalaby opublikowana na stronach unsolved.cba.pl, tak wiec wolny dostep do ksiazki jest tylko kwestia czasu.
Klaryfikacja: uwolnienie ksiazki nastapi z cala pewnoscia, jednak nie wczesniej, niz po uplywie roku od dnia premiery lub w momencie definitywnego, oficjalnego rozwiazania sprawy Zodiaka.
Kupujac jednorazowo - uzyskujesz dostep do ewentualnych poprawionych wydan elektronicznych w przyszlosci.

Do obslugi plikow .pdf polecam darmowe programy (dostepne w polskich wersjach):

Dla systemow Windows - SumatraPDF
Dla systemow Android - ReadEra

Jezeli szanujesz moja prace jako autora - nie udostepniaj tej ksiazki w internecie. Sam to uczynie w odpowiednim czasie.

Keywords: profil psychologiczny, Zodiak, Zodiac Killer, Arthur Leigh Allen, kryminologia, Sprawa Zodiaka
« Ostatnia zmiana: 12/04/20, 11:55 wysłana przez Sam »
  • Zbrodnia nie może być doskonalsza od człowieka, który ją popełnił.

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka

Offline max944

• Department of Justice
  • *

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Pamietaj, ze
Kod:
Tylko zarejestrowani uzytkownicy moga zobaczyc tresc. Przejdz do strony Rejestracji lub Logowania.:-)

Offline Intruder

• Patrolman
  • *
Przeczytałem, powiem krótko... - nie zawiodłem się!
Uzupełniłem swoją wiedzę, jeśli chodzi o tę sprawę, przyjemnie się czytało. Analiza psychologiczna zachowania mordercy też super, uwielbiam takie "smaczki".
Szkoda tylko, że książka taka krótka... :)

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Dzieki, milo sie czyta takie slowa - tym bardziej, ze to moj "debiut literacki" :-)

Offline benefis

• Sergeant
  • *
Witaj super kupuje w ciemno na pewno się nie zawiodę, przeczytam z wielka przyjemnością :)

Offline nana19

• Department of Justice
  • *
Przeczytałam książkę jakbym jadła ulubione danie i z każdym kęsem coraz bardziej mi smakowało . Dla nowicjuszy książka ta to zachęta do zgłębienia tej tajemniczej histori, dla osób które są w temacie , może to być świetne kompendium. Jak to ja nie ze wszystkim się zgodzę jeśli chodzi o analizę psychologiczna ale fajnie ze podszedłes do tematu szerzej nie tylko koncentrując się np. na naszym ulubionym podejrzanym👍.Ktos kto zna temat odrazu to zauważy. Kilka rzeczy no nie będę zdradzać szczegółów bardzo mi się spodobały  nawet zaskoczyły . I jak wyżej szkoda ze tak krótko 😆

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Bardzo dziekuje. Jest mi niezmiernie milo :-)

Offline nana19

• Department of Justice
  • *
Poproszę autograf bo jak się staniesz popularny to się nie dopchamy 😆

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Spokojnie, to raczej nie nastapi.

Offline max944

• Department of Justice
  • *
Książka przeczytana.
Oceniam ja bdb bardzo fajnie i lekko się to czyta.
Osobiście mam w kilku miejscach nieco inne zdanie ale wiadomo ile osób tyle opinii 😄
Czego mi osobiście w książce brakuje ?
Sylwetek pozostałych podejrzanych z opisem i informacja dlaczego zwrócono na nich uwagę. Dla kogoś kto nie zna tematu będzie to dużym problemem zrozumienia całości.

Offline Sam

• Inspector
  • *
    • Sprawa Zodiaka
Dzieki max za opinie.

Moze kiedys te tematy rozwine, jezeli uznam ze tak trzeba zrobic, w szczegolnosci jezeli pojawi sie jakas nowa wiedza.

Offline Jesper

• Detective
  • *
Książka połknięta w jedno popołudnie. Mi, podobnie jak poprzednikom, też się podobała.

Informacje są rzetelne, przedstawione w zrozumiały dla każdego czytelnika sposób. Całość, mimo częstych "skoków" między dość odległymi datami jest bardzo spójna. Książka łączy w sobie przewodnik dla osób niezaznajomionych ze sprawą i wierny rzeczywistości obraz morderstw Zodiaka (oraz wielu innych, nie przypisanych mu oficjalnie ataków) ukazany także z perspektywy sprawcy. Bardzo dobrze nakreślona historia i postać jednego z podejrzanych, wspomnieni także inni.

Jest oczywiście kilka spraw, a raczej szczegółów, z którymi się nie zgadzam lub mam wątpliwości co do przedstawionego przez Sama przebiegu wydarzeń, ale do tego odniosę się już w odpowiednich wątkach forum w wolnym czasie. Nie miało to jednak żadnego wpływu na moją ocenę książki.

Polecam ten tytuł wszystkim zainteresowanym sprawą.
Gratuluję dobrej książki, czekam na wydanie papierowe i dziękuję autorowi, za wkład włożony w nią, w to forum i w całą Sprawę Zodiaka :)