Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Autor Wątek: Wiadomości od Zodiaka  (Przeczytany 149 razy)

Offline max944

• Lieutenant
  • **
Wiadomości od Zodiaka
« dnia: 11/10/16, 07:47 »
Mam pytanie czy ktoś posiada treści listów mogacych pochodzic od Zodiaka po 1978 roku?
Chodzi mi o te które nie zostały potwierdzone jak ten z 1990 odkryty w redakcji .... uznany początkowo za podróbke ale cześć specjalistów ma wątpliwości?
Kiedyś wyczytałem na stronie Amerykańskiej ze było parę wiadomości mogących pochodzić od Zodiaka lecz nikt już tym się specjalnie nie zajmował.

Offline nana19

• Lieutenant
  • **
Odp: Wiadomości od Zodiaka
« Odpowiedź #1 dnia: 12/10/16, 13:29 »
http://www.zodiacciphers.com/zodiac-news/category/possible%20zodiac%20letters
Tu jest jeden list  86r ,może będzie tam coś więcej .

Offline Jesper

• Detective
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 12/10/16, 23:52 »
Szczerze mówiąc, ja osobiście nie miałem pojęcia, że takie listy w ogóle się pojawiały. Aż nie chce się wierzyć, że Zodiak mógł zabijać jeszcze w drugiej połowie lat 80, a jednak tak z tych wiadomości by wynikało.

Skoro o tych listach nie wspomina się w "głównym nurcie", na jakiej podstawie więc wykluczono, że mogą pochodzić od "tego" ? Mimo, że kompletnie się na tym nie znam, to jak dla mnie pismo wygląda podobnie... Ponad 100 ofiar ? Aż mi się to w głowie nie mieści.

Offline max944

• Lieutenant
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 13/10/16, 07:56 »
Listy przychodziły tez w latach 90-tych z tego co wiem nie były badane pod kątem autentyczności poza listem z 1990 roku odnalezionym w 2007  w SF Cronical.... List został uznany za podróbke jednak cześć fachowców od pisma się z tym nie zgodziła i uważa go za oryginał. Nie mogę nigdzie trafić na treść tego listu :/ a mnie ciekawi co w nim było ? czyżby był utajniony? Jeśli tak pytanie dlaczego?

Link do listów:
http://www.zodiackillerfacts.com/Zodiac%20Letters.htm

Jest tam również kartka świąteczna z 1990 mogąca pochodzić od Zodiaka.