Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum ogolne / Odp: Phantom Killer
« Ostatnia wiadomość wysłana przez max944 dnia 20/02/17, 08:37 »
Z całą pewnością sprawy mają ze sobą powiązanie,  chocby w taki sposób,  że Zodiak wzorowal się na poprzedniku. A w wersji mocno odważnej to mogłaby być ta sama osoba, zresztą w pewnym etapie śledztwa zwrócono na to uwagę.
2
Forum ogolne / Odp: Phantom Killer
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Liwosz dnia 20/02/17, 00:50 »
Witam was wszystkich. Powiem, że jestem tego samego zdania co John, widać lekkie podobieństwo, czy to w sposobie ubioru czy posturze. Natomiast "traktowanie" swoich ofiar wygląda trochę inaczej, też odniosę się do tego, że Phantom Killer wykorzystywał kobiety, natomiast Zodiak tego nie robił. Lubił też przyznawać sobie zbrodnie popełnione przez kogoś innego, gdzie mówił iż zabił 37 osób, natomiast udowodniono tylko 5 zabójstw oraz 2 ciężko ranione osoby. Jednak spojrzałbym jeszcze na to, że właśnie Zodiak podczas morderstw bardziej poświęcał czas kobietom, dlatego było dwóch facetów którzy przeżyli.
3
Forum ogolne / Odp: Phantom Killer
« Ostatnia wiadomość wysłana przez max944 dnia 17/02/17, 08:16 »
4
Kawiarenka / Odp: Spotkanie zainteresowanych sprawa Zodiaka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Themost dangerous dnia 31/01/17, 11:21 »
Kolejny raz popieram pomysł:
5
Podejrzani / Odp: Rick Marshall
« Ostatnia wiadomość wysłana przez max944 dnia 30/01/17, 12:42 »
Na jedno pytanie mogę ci odpowiedzieć :)
Tak były :)
W latach 1941 do 1997 mieściła się baza lotniczą i szkoła wojskowa o w/w profilu.
Na marginesie w okresie zimnej wojny większość szkół wojskowych uczyła komunikacji szyframi z tego co kiedyś gdzieś oglądałem w tv ... tu pewnie było podobnie ....

6
Kawiarenka / Odp: Spotkanie zainteresowanych sprawa Zodiaka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez benefis dnia 30/01/17, 12:27 »
Nie doszło, a chętnie spotkałbym się z innymi fanami tej sprawy i pogadał na żywo. Myślę ze w wakacje można by coś zorganizować?
7
Podejrzani / Odp: Rick Marshall
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Themost dangerous dnia 30/01/17, 11:16 »
Może zbieg,ale słowa te użył Zodiak w liście. Patrząc na nasze przyzwyczajenia ,to sami często używamy zwrotów,które utożsamiają nas z danym rejonem Polski. Zodiak pisząc list użył tego stwierdzenia ,gdyż pewnie w sam często go używał w mowie. Sam jestem ze śląska i wydaje mi się że możemy przyjąć że Zodiak pochodził z tamtych terenów lub mieszkał tam przez kawał swego życia. Niekoniecznie musiałby to być Rick Marshall. Teraz nasuwa się kilka pytań czy w rejonie Lubbock(texas) były jednostki marynarki,wojskowe szkoły itp. Jak wyglądał brat Jon Doe Dickeya chyba poprawnie napisałem,kiedy Marshall zmienił nazwisko na Marshall. Musiałbym głębiej wejść w akta sprawy ale ciężko z czasem.
8
Podejrzani / Odp: Rick Marshall
« Ostatnia wiadomość wysłana przez max944 dnia 30/01/17, 08:08 »
Rozumiem, że to cytat z książki ?
Jeśli tak to bardzo fajnie łączący RM z Zodiakiem i aby było jak zwykle ,,smiesznie" kolejny zbieg okoliczności.
9
Kawiarenka / Odp: Spotkanie zainteresowanych sprawa Zodiaka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mar255 dnia 29/01/17, 20:24 »
wiem że dawno chyba nikt tu nie zaglądał ale czy spotkanie doszło do skutku ? jeśli nie może by na poważnie pomyśleć o organizacji takiego 
10
Podejrzani / Odp: Rick Marshall
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Themost dangerous dnia 27/01/17, 20:49 »
"Bo im dłużej będą się obcyndalać  tym więcej zgromadze niewolników". Obcyndalać po angielsku fiddle and fart around. To wyrażenie skłoniło śłedczych do przypuszczeń że Zodiak jest o wiele starszy. Mówi się tak w niektórych okolicach Teksasu zwłaszcza w okręgu Lubbock
Strony: [1] 2 3 ... 10