Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Jesper

Strony: 1 2 [3]
31
Podejrzani / Odp: Tozsamosc sprawcy
« dnia: 19/08/15, 18:42 »
Cóż max944, zgadzam się właściwie w 100%. Musiałby nastąpić przełom, jakiś niezwykły dowód lub świadek. Oczywiście szansa na coś takiego jest bardzo mała. Myślę, że pozostaje się tą sprawą dalej interesować,  fascynować i pogłębiać swoją wiedzę.

32
Podejrzani / Odp: Tozsamosc sprawcy
« dnia: 19/08/15, 17:11 »
Mimo, że nie znam sprawy tak dobrze jak Wy oraz jest to mój pierwszy wpis na tym forum, to uważam, że Arthur Leigh Allen nie był Zodiakiem. Żaden jednoznaczny dowód go nie obciąża, a wiele rzeczy go wręcz wyklucza. Tak jak pisałem, nie jestem jeszcze dostatecznie zaznajomiony z tą sprawą, aby wyliczać dowody za i przeciw, jednak uważam, że jednym z ważnych czynników wykluczających go z grona prawdopodobnych podejrzanych jest postura i wygląd zewnętrzny. Łysy, gruby i zbyt wysoki.

Jedyne nazwisko, które mogę na razie zasugerować to Lawrence Kane, według mnie można być niemal pewnym, że to on stoi, za zniknięciem ( w rzeczywistości zapewne morderstwem) Donny Lass. Poza tym Kane, jak nikt inny pasuje do rysopisu z Lake Berryessa.

Strony: 1 2 [3]