Sprawa Zodiaka
unsolved.cba.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - nana19

Strony: 1 2 3 4 5 6 ... 22
46
Podejrzani / Odp: Zodiak - wyglad zewnetrzny
« dnia: 02/02/20, 17:24 »
Zrobiłam eksperyment , osobie postronnej okazałam zdjęcia całej sylwetki Allena i szkice całej sylwetki Zodiaka oraz innych podejrzanych . Rozpoznanie padło na Allena . Jeżeli chodzi tylko o twarz to typowań jest więcej. Moim zdaniem ważne jest to ze tych innych podejrzanych ( prócz Allena ) można by wykluczyć biorąc pod uwagę sylwetkę i sposób chodzenia . Co za szkoda ze Fouke nie widział Allena na żywo .

47
Podejrzani / Odp: Zodiak - wyglad zewnetrzny
« dnia: 02/02/20, 17:00 »
 Moje wnioski 1: szkic nie oddaje wiernie rysopisu jaki przedstawiali świadkowie                    2: zodiak używał jakichś sposobów by zmienić swój wygląd zewnętrzny np.perulka  , okulary .      3:Zarys ogólny sylwetki z lake beryessa i S.F najbardziej pasuje do Allena , jak jeszcze dodamy sposób chodzenia Allena i Zodiaka to 100% Allen to Zodiak .Mozna zmienić kolor włosów ale ciężko zmienić wygląd sylwetki czy sposób chodzenia zwłaszcza gdy ma się płaskostopie .

48
Podejrzani / Odp: Zodiak - wyglad zewnetrzny
« dnia: 02/02/20, 16:18 »
Mi tez się tu cały czas coś nie zgadza. Świadkowie opisują Zodiaka jako osobę o mocnej budowie ciała . Szkic tego nie oddaje.Fouke mówił iż widziany przez niego osobnik miał okrągła twarz  , tego również nie widać na szkicu. Twarz jest raczej pociągła i szczupła . Do tego są 2 różne portrety pamięciowe . Z pewnością zodiak używał jakiegos przebrania by nie zostać rozpoznanym . Jest jeszcze inna kwestia.  Jeżeli chodzi o rozpoznanie osobnika na podstawie rysopisu. W sprawie Joachima Knychaly sporządzono nawet manekin który wiernie oddawał wygląd sprawcy . Zrobiono zdjęcie tego manekina i okazuje się ze policjant okazywał to zdjęcie samemu mordercy i pytał czy widział taka osobę i nie rozpoznał Knychaly na zdjeciu .

49
O nie, uważam ze z pośród dotychczasowych podejrzanych to ten jest poprostu przystojny a nie ze w moim guście . My to mamy inaczej jednak . Sukienka może mi się podobać ale jej nie założę bo nie jest w moim guście . Allena to napewno przystojnym nazwać nie można .

50
Tak , tak mówią czasem kobiety gdy uważają ze mężczyzna jest przystojny. Pisze to dlatego iż kobiety które widziały podejrzana osobę nad Lake Beryessa uznały go za przystojnego . O żadnym  z dotychczasowych podejrzanych nie mogła bym tego powiedzieć .

52
Może się mylę ale to z nie jest typowo zodiakowskie wiec to może jest litera zaczerpnięta z tad ?

53
Alfabet fenicki jest to jakby baza do dalszego rozwoju  innych alfabetów .

54
Ja tez tak uważam , ze bzdura jest z ta książka Duzo pracy by wskazać gdzie zodiak użył tego alfabetu  . Wedlog mnie to np. litera „k” .

55
W tym filmiku jest tez kiera która wyglada jak „z „ co w tym alfabecie oznacza „s” . Litera ta wyglada wedlog mnie identycznie jak podpis pod listem po morderstwie Bates

56
Oczywiście nie tylko tego alfabetu użył

58
Dziś wpadłam na to ze ( okazuje się zd ktoś już tez na to wpadł) ze zodiak użył alfabetu fenickiego . Wydaje mi się również iż czerpał z alfabetu i symboli vinca . Jest to pierwsze pismo Słowian . Pismo zostało odkryte w 1961 r . ale dopiero w 90 latach został utworzony alfabet vinca . Być może Zodiak jednak coś już o tym wiedział a inni badacze nie i dlatego nikt nie wziął tego pod uwagę

59
Podejrzani / Odp: [Podejrzany] Glen H. Angell
« dnia: 23/01/20, 23:31 »
Z takimi uszami toby go szybko złapali 😆

60
Forum ogólne / Odp: Zodiak Teorie Spiskowe
« dnia: 23/01/20, 19:36 »
Max , zawsze zakładałeś ze zodiakow mogło być 2 . Myślałam sobie nie nie możliwe , prędzej czy później coś poszło by nie tak i któreś by się zdradziło . No ale zalozmy  ze było to małżeństwo , to już bardziej możliwe   

Strony: 1 2 3 4 5 6 ... 22