Sprawa Zodiaka
unsolved.cba.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - nana19

Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 22
271
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 10/10/16, 22:30 »
No i co dalej.Mam nadzieje ze wreszcie ktoś porządnie weźmie się za ta sprawę ,należy się to ofiarom.Najgorsze ze czas mija dowody niszczeją ,świadkowie umierają a Zodiak jest nieśmiertelny.

272
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 10/10/16, 20:53 »
No właśnie policjant który kontrolował przypadkowy samochod później rozpoznał kierowcę jako Kaena i jak twierdzil dziewczyna która była z nim w samochodzie przypominała zaginiona Dane Lull.No ale przecież policja na pewno to wie.

273
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 10/10/16, 19:13 »
Jak zapewne wiesz wielu seryjnych morderców wczesniej wchodzi w konflikt z prawem ,choć oczywiście to nie reguła.Bardzo mnie dziwi natomiast fakt iż zostal rozpoznany przez obu policjantów, przez Johns, jego glos rozpoznał Hartnell,i obie siostry Darlene dodatkowo chyba Pam stwierdziła coś intrygujacegi mianowicie iż to na pewno on, że kiedy się uśmiechal to tylko jedna czesc twarzy mu się poruszala a druga była sztywna tak jak u niego, co nawet widać na zdjęciu, do tego on dziwnie chodzil i mowil ,również takie cechy potwierdzają świadkowie.
Wiem mogli się pomylić ale dlaczego aż 6 osob w tym 2 policjantów omyłkowo wskazali jego  Hartnell rozpoznał glos.

274
Forum ogólne / Odp: Atak nad Lake Berryessa
« dnia: 10/10/16, 19:05 »
Tak masz racje pewnie chciał ich uspokoić było ich dwoje trudniej zapanować nad dwojgiem.Do końca gral .

275
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 10/10/16, 14:50 »
Zgadzam się z tobą ,pamiętam że gdy porownalam jego pismo z pismem Z przeszły mnie ciarki.To samo gdy rozwiązałam anagram My name is...
No i sam doszedłes do tego ,ze Zodiak i Allen to inna bajka.
Jest jedno ale, nie pasuje mi na zabójce z Riverside.

276
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 10/10/16, 14:25 »
Ktoś taki jak Kane nie musiałby miec nawet konkretnego motywu by zabijać ,uszkodzenie mózgu jakiemu uległ w opinii expertow mogło powodować że postrzegal ludzi i ich zachowanie inaczej.

277
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 10/10/16, 14:17 »
•Det. Harvey Hines visited Linda Bowman, the sister of Victim Darlene Ferrin. Linda confirmed that her Sister was in fear of an older man and that she herself had seen him at Darlene’s work place after Darlene pointed him out. She said Darlene was extremely afraid of this man as she’d witnessed him kill another person. Harvey Hines placed 6 photographs in front of Linda and asked if she recognized any of the faces as being the man Darlene was afraid of. One of the photographs was of Kane. Linda studied them for a few seconds before she placed her hand on one of the photo’s, and pushed it to the side and said as she began to cry: “That’s him, that’s the man Darlene was afraid of.” The photo she picked out was of Larry Kane. To give her claim more credibility she further stated to Hines “I remember his smile, it was strange because it was only on one side of his face, it was like the one side was completely frozen.” It is important to point out here that the photo Harvey had of KANE was a mug shot photo and Kane was not smiling in this photo so Hines recalls there is no way she could have accurately described this facial paralysis unless she had seen Kane previously and observed him smile. This is absolutely known to be how Kane smiled after the effects Brain Injury He suffered left him Partial paralysis down one side, as can clearly be seen in His drivers licence photo below:

Ciekawe ...

To też bardzo ciekawe •In  1994, Rider Mcdowell wrote a feature entitled ‘On the Trail of The Zodiac’ in which He played recordings of three Men’s voices speaking in a recorded conversation to Bryan Hartnell. Hartnell was not told One voice was suspect Kane & the other two random men of Similar Age.  Hartnell listened to all Three and stated: “The Third Voice! The Third Voice and his speech pattern is certainly consistent with the voice I heard, although it’s been too long to be certain.” The Third Voice was that of Lawrence Kane

278
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 10/10/16, 10:39 »
Dzięki max ,to prawdziwe kompendium o Kanie

279
Forum ogólne / Odp: Atak nad Lake Berryessa
« dnia: 09/10/16, 23:23 »
Odpowiem sobie sama.Przypomniało mi się ze odciski z taksówki nie zostały z nikim połączone a policja nie jest nawet pewna czy nie zostawił ich jakichś policjant ,co za porażka.

280
Forum ogólne / Odp: Atak nad Lake Berryessa
« dnia: 09/10/16, 22:08 »
Interesuje mnie np.kwestia czy DNA że sprawy Bates zostało porównanie z DNA ze sprawy zodiaka.Czy odciski palców z taksówki były porównywane z ociskiem z listu ,czy coś wogole wiadomo.Bo gdyby tak to przecież wiele by mówiło.Bylby dowód na to że to ta sama osoba zabójca i autor listów ,mieli byśmy pewnosc że listy pisal morderca.Z drugiej strony to dziwne ,ze znaleziono tylko jeden odcisk na liście może to właśnie dla zmylki.Moj znajomy z ktorym rozmawiałam o sprawie zdziwił się ze morderca nad jeziorem Berryessa wdal się w taka konwersacje z osobami które chciał zabić.Stwierdzil również ,ze po co opowiadał te rzeczy o ucieczce z więzienia itd. Po co mialby kłamać przecież zamierzał ich zabić ,to może prawdę mowil?Moze kłamał a Hartnella nie zabił by opowiedział  ta zmyslona historie by jeszcze bardziej namieszać.Z drugiej strony dzgnal go aż 6 razy to chyba nie bardzo chciał go zostawic przy życiu.

281
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 09/10/16, 21:16 »
Moje zdanie jest znane, Allen odpada ale tym podejrzanym to warto się pointeresowac.

282
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen (fakty)
« dnia: 09/10/16, 21:12 »
Oj tak ,mnie to się wydaje ,ze to nie taki zodiak sprytny tylko policja nieudolna

283
Podejrzani / Odp: Sprawa Zodiaka vs Larry Kane
« dnia: 09/10/16, 19:19 »
Kane jak wiemy miał bogata kartoteke.Zakladam ,ze policja jest w posiadaniu jego odcisków palców, czy ktoś probowal je porównać z tym co udało się uzyskać od zodiaka? Jego osobowosc oraz poszlaki robią z niego mocnego podejrzanego.Bardzo ciekawe jest jego 11letnie wyciszenie.

284
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen (fakty)
« dnia: 09/10/16, 18:54 »
W sprawie Allena powiedziano już tak wiele ,gdzie byl i kiedy ,wkolko walkuje się te info na rożnych forach.Zastanawiam się czy gdyby byl zodiakiem policji wkoncu nie udało by się go obciążyć niepodważalnymi dowodami? Mam taka tezę załóżmy ,ze Allen nie chcac zostawic swoich odcisków palców zlecił by pisanie listów innej osobie.Zakladam iż byl by to jego wspólnik ,nie pasuje mi to.Po pierwsze mówiły jaskółki że niedobre są spółki.Po drugie listy zodiaka jego kartki były czymś co dla np.artysty malarza jest obraz ,on przez to również się spelnial.Sprawialo mu to przyjemnosc.Raczej pisal sam i staral się po prostu tych odcisków nie zostawiać ,zabezpieczal się.Myślę ,ze gdyby pisal te listy ktoś inny przypadkowy to było by mnóstwo odcisków.Mam jeszcze jedno pytanie czy wiadomo coś o tym wyodrębnionym DNA że znaczków, czy to tylko z jednego znaczka czy np. z kilku i czy zostały one porównanie.Gdyby np.na wszystkich znaczkach było to samo DNA można by założyć ze listy pisała jedna osoba bez udziału osób trzecich,badz ten sam wspolnik .Być może Allen nie zawsze prosił kogoś o lizanie znaczków.Może na którymś można by natrafić na jego DNA?
Moim zdaniem jest jeszcze wiele miejsc gdzie można by szukać DNA zodiaka.Czy wiemy coś o tych próbach ?

285
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen (fakty)
« dnia: 09/10/16, 18:24 »
Witam.  Sam ,Max
Z wieloma aspektami waszych wypowiedzi chętnie się zgodzę.Swoje wypowiedzi staram się popierać jakimiś znanymi mi dowodami bądź zaznaczam iż jest to moja teza ,moja interpretacja.Zakladam również iż mogę się mylić.Możecie się ze mną nie zgadzać ,mieć inne zdanie ale wypadało by podać powód a nie tylko pisać iż to nadinterpretacja ,naciąganie faktów itd.to tak jakbym przeczytałam ,ze nie zasługuje na poważne traktowanie bo wypisuje bzdury(tylko ubrane w ładne słówka).
 Nie miałam zamiaru nikomu zarzucić ignorancji bardzo doceniam Twoja wiedzę Sam.
Jeżeli coś starałam się ci wykazać to dlatego iż po pierwsze broniłam swego zdania po drugie traktuje cię jak partnera w dyskusji i jeśli myślę inaczej niż ty wypada poprzeć to jakimś dowodem dlaczego tak uwazam.Nie zamierzam wzniecac ognia, podobnie jak wy interesuje się ta sprawa i cieszę się bardzo że jest takie miejsce jak to gdzie mam nadzieje można swobodnie wypowiadać swoje myśli i poddawać je pod dyskusje.

Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 22