Sprawa Zodiaka
unsolved.cba.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Bloodybeast

Strony: 1
1
340-ka Zodiaka / Odp: 340 rozwiązana!
« dnia: 13/12/20, 11:31 »
Znalazłam klucz na innej grupie.

2
340-ka Zodiaka / 340 rozwiązana!
« dnia: 11/12/20, 16:53 »
Aż sama nie wierzę, że w końcu do tego doszliśmy.

Na zagranicznej grupie 'The Zodiac Killer Discussion Group' potwierdzono dzisiaj, że 340 w końcu została rozwiązana. Kod rozwiązało trzech mężczyzn (David Oranchak- USA, Sam Blake-Australia, oraz Jarl Van Eycke- Belgia). Poniżej wstawiam artykuł i film, opisujący proces rozwiązywania kodu. Rozwiązanie zostało przekazane do FBI, którzy już oficjalnie potwierdzili, że jest ono prawidłowe. Aktualnie informują o tym rodziny ofiar.


Skoro mamy już rozwiązanie, może usłyszymy coś jeszcze od Zodiaka?


Artykuł: http://zodiackillerfacts.com/news-and-updates/breaking-news-the-zodiacs-340-cipher-has-been-solved/?fbclid=IwAR2PXC_PBosGcO47G5KVM_31xsJS1L19sA0xIutVYfz882WlBTWRgTie4X4

Wideo: https://youtu.be/-1oQLPRE21o

3
Kawiarenka / Grupa na Facebooku
« dnia: 14/09/20, 18:03 »
Cześć Wszystkim!

Nie wiem, czy pamiętacie, ale kilka lat temu ktoś zarzucił pomysł o stworzeniu grupy fejsbukowej. Z tego co mi wiadome, nic takiego do tej pory nie powstało, ale wtedy zainspirowało mnie to do stworzenia takiej właśnie grupy. Co prawda nie stworzyłam grupy tematycznie związanej stricte ze sprawą Zodiaka, ponieważ chciałam być otwarta również na inne sprawy, ale tak oto powstała moja kryminologiczno-dyskusyjna grupa o nazwie ‘Mens Rea’, gdzie mogłam pogadać sobie trochę o Zodiaku, a trochę o innych sprawach. Nie miałam odwagi wspomnieć o niej tutaj wcześniej, ale po rozmowie z Samem zdecydowałam, że warto jest się z Wami podzielić. Jeżeli macie ochotę, to z chęcią Was ugoszczę i z Wami podyskutuję. Dodam jeszcze od siebie, że dzięki sprawie Zodiaka i po części również dzięki temu forum, od roku jestem dyplomowanym kryminologiem, a jak się uda zaliczyć pracę magisterką (trzymajcie kciuki), to i z psychologii zdobędę dyplom. Wspominam o tym, ponieważ swoją ciężką pracą próbuję dzielić się z ludźmi na grupie, którzy potencjalnie również pokochają kryminologię tak jak ja. Miło byłoby Was zobaczyć na Mens Rea i mieć z kim podyskutować, także ramiona mam otwarte ;)

Link do  grupy:

https://www.facebook.com/groups/153458195414228

4
Specjalnie założyłam konto, by napisać, że również jestem za pomysłem założenia grupy na Facebooku. Rozumiem, że niektórzy nie chcą publikować swoich prywatnych informacji, chociażby imienia, ale to nie problem założyć fake konto, którego można używać w danej grupie. Śledzę forum już od ponad dwóch lat i ułatwiłoby nie tylko mi, ale innym również gdybyśmy mogli komunikować się na Facebooku, ponieważ jest to po prostu wygodniejsze, oraz trudniej zapomnieć o istnieniu takiej grupy gdy co jakiś czas wyskakuje komunikat, w przeciwieństwie do tego forum. Proponuję rozważyć propozycję ;-)

Strony: 1