Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - majinus

Strony: [1]
1
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen (fakty)
« dnia: 05/09/11, 12:48 »
Prawie wszystko pasuje, ale DNA i charakter pisma się nie zgadzają a to wyklucza Allena. Poza tym, myślę że prawdziwy Zodiak by się przez 30 lat nie wypierał swojej tożsamości gdyby wszystko wskazywało na niego.

2
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen = Zodiac
« dnia: 25/08/11, 19:04 »
Jeśli chodzi o Allena to mimo wszystko nie pasuje mi też jego postura. Na zdjęciu w swoim prawie jazdy wygląda na grubaska, na tym video wywiadu z dziennikarką też nie jest chudziutki a mowa o tym, że w czasach Zodiaka miał 30 kg więcej. Wszyscy świadkowie zeznali, że był ciężki, postawnej budowy ale nie tłusty.

Muszę całą historię jeszcze raz przemielić. Zamówiłem sobie już książkę Graysmitha.

3
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen = Zodiac
« dnia: 25/08/11, 11:26 »
Wydaje mi się, że kwestię podejrzenia Allena właśnie idealnie obrazuje film. Nakręcony w oparciu o książkę RG ale też jest tam moment, w którym ewidentnie daje się Nam do zrozumienia, że Graysmithowi kompletnie odbiło na punkcie Zodiaka i kiedy wszystkie tropy się urwały zaczął nadinterpretować fakty i dopowiadać ludziom do ich zeznań. Uparł się na Allena a później tylko szukał wszystkiego, co może na niego wskazywać.
Zresztą w filmie jest to również dość dobitnie pokazane, gdy Graysmith mówi, że po prostu spojrzy mu w oczy i będzie wiedział czy to on.

Trzeba też przyznać, że aktor wcielający się w Allena, swoją grą dość wyraźnie sugeruje, że jest Zodiakiem. To trochę wypacza pogląd na sprawę wielu osób. W rzeczywistym śledztwie Allen został już dawno wykluczony.

Strony: [1]