Sprawa Zodiaka
unsolved.cba.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Squeglee

Strony: 1
1
Podejrzani / Earl Van Best
« dnia: 20/05/14, 23:21 »
Znowu ten sam schemat, czyli ojciec okazuje się być Zodiakiem, ale z ciekawości warto spojrzeć, szkic rzeczywiście podobny. Do zapoznania tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=PgcGldsaqUs
https://www.youtube.com/watch?v=sHxaPLfJ05k

2
Forum ogólne / Pełne DNA Zodiaka uzyskane!
« dnia: 19/07/13, 22:48 »
Cytując za Tomem Voigtem:
"On the evening of Wed., July 17, a representative of the San Francisco Police Dept. made a public announcement stating Zodiac's DNA has been obtained and can be used to identify him. Also, the new detective in charge of the case is Captain Al Casciato. Credit to Sandy Betts."

Z jednej strony jestem pełen nadziei dla nowego odkrycia, z drugiej nauczony ślamazarnością nie spodziewam się cudów. Chociaż kto wie...

3
Podejrzani / Donald Lee Bujok
« dnia: 12/05/12, 13:50 »
Podejrzany odnaleziony przez człowieka o nazwisku Kevin Brooks. Nagrał on serię kilku filmików na YT gdzie krótko przedstawia dlaczego to jego podejrzany jest Zodiaciem. Ciekawa sprawa, gdyż zapewnia on wszystkich że jest całkowicie i 100 % pewny, ma na to dowody, wysłał je do SFPD do sprawdzenia, podobno pracuje też nad jakimś programem telewizyjnym gdzie zamierza ujawnić wszelkie dowody. Nie jest to żaden narwaniec pokroju Kaufmana, widać że ciężko pracował nad tymi materiałami. Wasze opinie?

http://www.youtube.com/watch?v=MDn93MVB0Gw

Strony: 1