Sprawa Zodiaka
unsolved.cba.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - nana19

Strony: 1
1
Czy wiadomo coś o badaniu śladu obuwia jakie zodiak pozostawił na lake beryessa? Bo przecież z takiego śladu można wiele wyczytać , nie tylko typ obuwia, płeć ale charakterystyczne cechy zużycia obuwia .Przeciez każdy z nas chodzi w określony sposób , wiec taki Allen który miał płaskostopie napewno posiadał charakterystyczne zużycie obuwia . Widzę np . po osobach z mojego otoczenia jak sposób chodzenia przekłada się za zużycie obuwia ,np .wieksze wytarcie na piętach lub środkowej części obuwia itd. Czy badano po tym kontem Allena ? Chodzi mi konkretnie o wnioskowanie o osobie na podstawie śladów obuwia

2
W moim odczuciu to Foukes próbuje się wybielić bo raz mówi ze nie zatrzymali Zodiaka i ze nie zatrzymali nikogo ( to zależy co rozumiał przez słowo zatrzymać) innym razem mówi ze zodiak wyglądał inaczej niż Allen i ze wogole osoba która widzieli wyglądała inaczej niż podejrzany . W jego ocenie włosy tez były brązowe a nie czerwonawe jak zeznały dzieci . Kolor włosów jaki podały dzieci zgadza się z kolorem włosa znalezionego przy liście .Foukes moim zdaniem nigdy nie był dobrym policjantem co pokazał przy sprawie Zodiaka . Nie zatrzymał , nie zagadał osoby która była tuż obok miejsca zbrodni , dotego nie zgłosił ze kogoś widział nawet wtedy gdy już wiedział ze poszukiwany był biały . Dobry policjant by tak nie postąpił , nie podał w raporcie równie tego ze osoba która widział wchodziła do jakiegos domu ... bo nie uznał tego za ważne . Wedlog mnie jego zeznania są niewiarygodne bo miał powody by nimi manipulować w przeciwieństwie do dzieci . Te skolei mogły podać błędny rysopis bo np uznały osobę za starsza ale akurat tu jest na odwrót ...

3
Podejrzani / Don Cheney
« dnia: 25/10/16, 19:07 »
Moja uwagę zwrócił wywiad Toma Voigt z Donem Cheney z 2000r. W wywiadzie tym Don opowiadał jakim czlowiekim byl Allen.Stwierdzil iż byl on bardzo zainteresowany kobietami ale one z jakichś względów nie interesowały się nim.Allen o wszystko obwinial kobiety ,zresztą zawsze obwinial innych o swoje niepowodzenia życiowe.To by pasowało dlaczego szukal zemsty.Z tego wywiadu dowiadujemy się również iż Don czytał kiedyś jakaś gazetę w ktorej byl opis niewyjaśnionych morderstw w Sacramento(do popełnienia 9 morderstw  w Sacramento przyznawał się zodiak),był tam również rysopis podejrzanego.Don twierdzi iż czlowiek z rysopisu przypominał Allena.
D:   And that was at the time when the Los Angeles Times, I guess it was, had a lot of Zodiac articles, and that was when it, uh, when I learned that there was a case with notoriety.  Somebody had breakfast in the Fluor cafeteria, somebody said, “Doesn’t that guy look like your friend?”  And there was a, the artist sketch was in the paper and, yeah, sure did.   The only guy at Fluor that could have said that was my brother-in-law, his name was Don Ebersole.  There wasn’t anybody else at Fluor that could have met Leigh in my presence.  That, it had to be him.

T:   Which sketch did he see that, uh . . .

D:   It was the one that looked like Leigh, of the, uh . . .

Czyżby kolejne powiązania z Allenem.
Jest jeszcze coś w tym wywiadzie Don stwierdza


T:   How about Blue Rock Springs?

D:   I don’t know.  I’d never, never heard the name Blue Rock Springs.
I

T:   Right.  Did he ever talk about, uh, Lake Herman Road or that area?  Are you familiar with that area?

D:   No, never heard of it before.  It came up in newspapers that you . . .

T:   Right.  But you don’t remember him ever talking about that?

D:   No.

T:   How about, uh, Riverside City College?  Did he ever mention the . . . ?

D:   No.  The only, only thing I knew about Riverside and Leigh was the racetrack and the sports car connection.

T:    Do you know how long he was involved in going down to Riverside?

D:   I don’t know.  He was a fan, he probably went every year, course every year is, but I can’t confirm that.

T:   Did he ever talk about Blue Rock Springs, the park?

D:   No.

https://www.youtube.com/watch?v=uY_tqjdnDVk
Tutaj mowi co innego 9:154
Forum ogólne / Kolejne ofiary Zodiaka?
« dnia: 19/10/16, 21:16 »
http://www.santarosahitchhikermurders.com/W Santa Rosa pomiędzy 1972-73 doszlo do morderstw 8 kobiet.Sprawca nigdy nie zostal ujęty.Czy to kolejne ofiary Zodiaka ?

Strony: 1