Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - majinus

Strony: [1]
1
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen (fakty)
« dnia: 05/09/11, 12:48 »
Prawie wszystko pasuje, ale DNA i charakter pisma się nie zgadzają a to wyklucza Allena. Poza tym, myślę że prawdziwy Zodiak by się przez 30 lat nie wypierał swojej tożsamości gdyby wszystko wskazywało na niego.

2
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen = Zodiac
« dnia: 25/08/11, 19:04 »
Jeśli chodzi o Allena to mimo wszystko nie pasuje mi też jego postura. Na zdjęciu w swoim prawie jazdy wygląda na grubaska, na tym video wywiadu z dziennikarką też nie jest chudziutki a mowa o tym, że w czasach Zodiaka miał 30 kg więcej. Wszyscy świadkowie zeznali, że był ciężki, postawnej budowy ale nie tłusty.

Muszę całą historię jeszcze raz przemielić. Zamówiłem sobie już książkę Graysmitha.

3
Podejrzani / Odp: Arthur Leigh Allen = Zodiac
« dnia: 25/08/11, 11:26 »
Wydaje mi się, że kwestię podejrzenia Allena właśnie idealnie obrazuje film. Nakręcony w oparciu o książkę RG ale też jest tam moment, w którym ewidentnie daje się Nam do zrozumienia, że Graysmithowi kompletnie odbiło na punkcie Zodiaka i kiedy wszystkie tropy się urwały zaczął nadinterpretować fakty i dopowiadać ludziom do ich zeznań. Uparł się na Allena a później tylko szukał wszystkiego, co może na niego wskazywać.
Zresztą w filmie jest to również dość dobitnie pokazane, gdy Graysmith mówi, że po prostu spojrzy mu w oczy i będzie wiedział czy to on.

Trzeba też przyznać, że aktor wcielający się w Allena, swoją grą dość wyraźnie sugeruje, że jest Zodiakiem. To trochę wypacza pogląd na sprawę wielu osób. W rzeczywistym śledztwie Allen został już dawno wykluczony.

Strony: [1]